Belka
Piątek, 16 Listopada 2018   imieniny: Maria, Edmund, Marek
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Sucha Beskidzka Zamek - pierwszy dzień funkcjonowania łącznicy kolejowej

 
Z dniem 11.06.2017r rozpoczął się nowy, kolejowy etap w Suchej Beskidzkiej. Aktualny rozkład jazdy uwzględnia oddaną do użytku łącznicę kolejową, dzięki której czas przejazdu pociągów na trasie Kraków - Zakopane skraca się o około 15 minut. Warto zaznaczyć, że połączenia na suską stację kolejową nadal funkcjonują, lecz w zdecydowanej mniejszości W materiale prezentuje kilka niedzielnych pociągów z łącznicy kolejowej w Suchej Beskidzkiej. Wybrałem popołudniową porę, gdzie ruch pasażerski jest dość spory. Zapraszam do oglądania! Szczegółowo: 0:28 - EN71-012 REGIO "Kasprowy" relacji Zakopane - Kraków Płaszów 1:37 - EN71-0XX REGIO relacji Kraków Płaszów - Sucha Beskidzka 1:57 - ET41-XXX luzem udaje się w kierunku Zembrzyc. W godzinach przedpołudniowych widziany ze składem węglarek zmierzający w kierunku Makowa Podhalańskiego 2:12 - EP07- 384 IC EIC "Tatry" relacji Zakopane - Warszawa Wschodnia. Pierwszy wagon licząc od czoła pociągu otrzymał nowe wózki ;) 4:24 - EU07-052 IC TLK "Malinowski" relacji Zakopane - Warszawa Wschodnia

 


Marmaniakpc
 
Data pliku video: 2017-06-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suski

  Powiat suski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie małopolskim jest Sucha Beskidzka. Powiat został odnowiony wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 685 km². Należą do niego gminy: Jordanów, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.

  Raj dla kochających góry. Znajdują się tu górskie pasma Beskidów, a najwyższym szczytem na ziemiach powiatu suskiego jest Babia Góra (1725 m n.p.m.). Naturalne jest, że turystyka związana jest z pieszymi wędrówkami po górzystych terenach, a także uprawianie zimowych sportów, lecz to nie wszystko. Na terenach tych wytyczono m.in. szlak architektury drewnianej oraz Małopolski Szlak Owocowy. Rozwija się tu też agroturystyka.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola