Belka
Niedziela, 26 Czerwca 2022   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pracownik socjalny II stopnia

Data publikacji: 2018-08-13, Data modyfikacji: 2018-08-14
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejsce pracy: Sucha Beskidzka, Stawka minimalna: 4500.00 PLNZakres obowiązków: sporządzanie ROMŻ dla uczestników projektu "Małopolski Tele-Anioł", podpisywanie w imieniu podmiotu realizującego usługi opiekuńcze / usługi sąsiedzkie kontraktu trójstronnego, monitorowanie i okresowa ewaluacja świadczonych usług, monitoring jakości i sumienności wykonywania pracy przez pracowników świadczących usługi opiekuńcze i sąsiedzkie, monitoring poziomu zaspokojenia potrzeb i ewentualna modyfikacja IPWiO (poprzedzona ponowną OMŻ), przyjmowanie skarg i wniosków osób niesamodzielnych w tym kontakt z kierownictwem CT, przyjmującym w CT zgłoszenia na temat problemów systemu opiekuńczego, rozstrzyganie wszelkich konfliktów, rozwiązywanie problemów w miejcu zamieszkania, badanie satysfakcji osób niesamodzielnych, wnioskowanie o objęcie całodobową opieką u osób niesamodzielnych, wymagających takiej pomocy.

Pełna treść wiadomości na: pupsuchabeskidzka.pl/oferta/9832/pracownik-socjalny-ii-stopnia
pupsuchabeskidzka.pl, Źródło artykułu: pupsuchabeskidzka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suski

  Powiat suski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie małopolskim jest Sucha Beskidzka. Powiat został odnowiony wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 685 km². Należą do niego gminy: Jordanów, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.

  Raj dla kochających góry. Znajdują się tu górskie pasma Beskidów, a najwyższym szczytem na ziemiach powiatu suskiego jest Babia Góra (1725 m n.p.m.). Naturalne jest, że turystyka związana jest z pieszymi wędrówkami po górzystych terenach, a także uprawianie zimowych sportów, lecz to nie wszystko. Na terenach tych wytyczono m.in. szlak architektury drewnianej oraz Małopolski Szlak Owocowy. Rozwija się tu też agroturystyka.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola