Belka
Niedziela, 26 Czerwca 2022   imieniny: Paulina, Jan, Paweł
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Opiekun rodziny

Data publikacji: 2018-11-22, Data modyfikacji: 2018-11-22
A A AWydrukDrukuj  
 
Miejsce pracy: Jordanów, Stawka minimalna: 13.70 PLNZakres obowiązków: 1.opracowanie i realizacja planu pracy z rodziną we współpracy z członkami rodziny i w konsultacji z pracownikiem socjalnym; 2.opracowanie, we współpracy z członkami rodziny i asystentem rodziny, planu pracy z rodziną, który jest skoordynowany z planem pomocy dziecku przebywającemu w Placówce Wsparcia Dziennego w Jordanowie; 3.udzielanie pomocy rodzinom w poprawie ich sytuacji życiowej, w tym w zdobywaniu umiejętności prawidłowego prowadzenia gospodarstwa domowego; 4.udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów socjalnych; 5.udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów psychologicznych; 6.udzielanie pomocy rodzinom w rozwiązywaniu problemów wychowawczych z dziećmi; 7.wspieranie aktywności społecznej rodzin; 8.motywowanie członków rodzin do podnoszenia kwalifikacji

Pełna treść wiadomości na: pupsuchabeskidzka.pl/oferta/11104/opiekun-rodziny
pupsuchabeskidzka.pl, Źródło artykułu: pupsuchabeskidzka.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suski

  Powiat suski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie małopolskim jest Sucha Beskidzka. Powiat został odnowiony wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 685 km². Należą do niego gminy: Jordanów, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.

  Raj dla kochających góry. Znajdują się tu górskie pasma Beskidów, a najwyższym szczytem na ziemiach powiatu suskiego jest Babia Góra (1725 m n.p.m.). Naturalne jest, że turystyka związana jest z pieszymi wędrówkami po górzystych terenach, a także uprawianie zimowych sportów, lecz to nie wszystko. Na terenach tych wytyczono m.in. szlak architektury drewnianej oraz Małopolski Szlak Owocowy. Rozwija się tu też agroturystyka.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola