Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Jesienne klimaty na linii kolejowej Sucha Beskidzka - Żywiec

 
Krótki materiał z linii kolejowej nr 97 Skawina - Żywiec. Przestawiam kilka weekendowych połączeń z miejsc takich jak: Stryszawa, Lachowice, Lachowice Centrum, Maków Podhalański oraz Sucha Beskidzka Ogromnym sukcesem tej linii jest regularność weekendowych pociągów z Suchej Beskidzkiej do Żywca. W ofercie PolRegio znajdziemy bezpośrednie (bez przesiadek) połączenie z Krakowa Płaszowa do Żywca, które gości w rozkładzie jazdy w każdy piątek jako REGIO "Pilsko". Piątkowy kurs z Żywca do Suchej Beskidzkiej został wydłużony do Makowa Podhalańskiego, skąd bieg rozpoczyna także poranny, niedzielny pociąg REGIO do Żywca Ponadto PKP Intercity uruchomiło połączenie TLK "Halny" relacji Bydgoszcz Główna - Zakopane, który w każdy weekend gości w Stolicy Tatr Szczegółowo w materiale: 0:40 EN71-001 REGIO 'Pilsko" relacji Kraków Płaszów - Żywiec (Stryszawa) 1:46 EP07-356 IC-TLK "Halny" relacji Bydgoszcz Główna - Zakopane (Lachowice) 2:39 Ten sam skład uchwycony kilkanaście minut później. W tym ujęciu "Halny" wyjeżdża z Makowa Podhalańskiego 3:30 EN57-1273 REGIO relacji Maków Podhalański - Żywiec (Lachowice Centrum) 5:03 EP07-201 IC-TLK "Halny" relacji Zakopane - Bydgoszcz Główna (Sucha Beskidzka)

 


Marmaniakpc
 
Data pliku video: 2017-11-05, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  suski

  Powiat suski - stolicą i siedzibą władz powiatu znajdującego się w województwie małopolskim jest Sucha Beskidzka. Powiat został odnowiony wskutek reformy administracyjnej przeprowadzonej w 1999 roku. Obszar powiatu to nieco ponad 685 km². Należą do niego gminy: Jordanów, Sucha Beskidzka, Maków Podhalański, Budzów, Bystra-Sidzina, Jordanów, Stryszawa, Zawoja, Zembrzyce.

  Raj dla kochających góry. Znajdują się tu górskie pasma Beskidów, a najwyższym szczytem na ziemiach powiatu suskiego jest Babia Góra (1725 m n.p.m.). Naturalne jest, że turystyka związana jest z pieszymi wędrówkami po górzystych terenach, a także uprawianie zimowych sportów, lecz to nie wszystko. Na terenach tych wytyczono m.in. szlak architektury drewnianej oraz Małopolski Szlak Owocowy. Rozwija się tu też agroturystyka.    

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola